KONST / Litografier / Färglitografi 10673354
nr 1067 3354
Färglitografi
Mats Ã…kerman, 49/240, signerad, motivet: 36x27
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:45:12
150 kr
300 kr